רון ליניאל

רון ליניאל

רון ליניאל הינו הבעלים של חברת ליניאל הפקות. חברה זו עורכת אירועים ברמה גבוהה, תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. החברה מתעסקת הן באירועים פרטיים והן באירועים עסקיים, כך שלא חשוב מהו האירוע שלכם, בכל מקרה מומלץ ליצור קשר עם החברה על מנת לקבל ייעוץ וסיוע בכל הקשור לארגון של אירוע החלומות שלכם.

רון, הבעלים של החברה, בעל וותק וניסיון רב שנים בתחום הפקת האירועים. הוא התנסה כבר בהפקה של כל סוגי האירועים האפשריים, דבר שמעניק לו יתרון עצום על פני המתחרים. ניסיון רב שנים בשילוב עם חשיבה יצירתית, יכולים להוביל אתכם לאירוע מושלם שלא יישכח לאורך זמן. 

רון ליניאל – האיש שלכם להפקת אירועים

כל מי שמעוניין להפיק לעצמו אירוע בזמן הקרוב, חייב להכיר את רון ואת חברת ההפקות שלו. זוהי הדרך האולטימטיבית להבטיח לעצמכם אירוע מוצלח, שכולם ידברו עליו בחודשים הקרובים. צוות החברה ישקיע את הזמן הדרוש כדי לתכנן עבורכם את האירוע האידיאלי ביותר לצרכים ולרצונות שלכם, במטרה להבטיח לכם אירוע שכולם יצאו ממנו שבעי רצון.

לביקור בדף הפייסבוק:

https://www.facebook.com/LinialRon/

המטרה היא להפיק אירוע שיעמוד בציפיות של כל האורחים, יתאים לטעם הייחודי של כל אורח וכמובן יצליח להפתיע את כולם בצורה שאף אחד לא היה מצפה לה מראש. החברה של רון מתמחה בתחום האירועים, דבר שמבטיח לכם אירוע איכותי ומקורי, שיהיה שונה מכל אירוע סטנדרטי אחר.

לסיכום,

רון ליניאל הינו הבעלים של חברת הפקות מקצועית ומנוסה, אשר תוכל להפיק עבורכם כל סוג של אירוע. לא חשוב אם אתם זקוקים לאירוע עסקי או לאירוע פרטי, כגון חתונה או בר מצווה למשל, בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם החברה על מנת לספק לאורחים שלכם את האירוע המושלם מכולם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »