רעיונות לבילוי דיסקרטי עם המאהבת

בילוי דיסקרטי עם המאהבת

לפעמים החיים מובילים אל דרך שאליה מצטרפים אנשים שכלל לא מאמינים כי יהיו בצורה כזו קרובה, קרובה עד כדי בגידה. המחקרים מראים כי מחצית מהאנשים הנשואים הם כאלה אשר במהלך החיים יבצעו אקט של בגידה לפחות אחד, ואם כבר מוצאים מאהב או מאהבת שאיתם עושים את החיים יותר מרגשים, אז עדיף כיכל זה ייעשה עם הרעיונות הכי טובים לבילוי דיסקרטי שממנו יוצאים הכי מרוצים ומסופקים.

מה כבר יכול להיות רעיון כל כך טוב כאשר מבליםעם אנשים במעשים אסורים? להישאר במקומות דיסקרטיים ומרוחקים, כאלה שמביאים את כלמה שצריכים עבור שני אנשים שנפגשים יותר עבור רגעים אינטימיים ופחות עבור דברים אחרים.

מתרחקים מאזור המגורים

לא חייבים לחפש אחר מקום שבו מגיעים מהר מאוד הביתה כדי לצאת אל עבר בילוי סוער עם האישה השנייה. מדוע? כי אזור שקרוב מידי אלמקום המגורים הוא גם כזה שבו קרוב לוודאי כל יתר הבוגדים נתפסים, ויציאה אל מעבר לאזור הזה היא מעבר אל מתחם שבו קרוב לוודאי לא פוגשים כבר אנשים שאותם עלולים לזהות ולהכיר בדיוק ברגעים הלא נכונים. יש לא מעט צימרים לפי שעה שנמצאים בכל רחבי הארץ, וניתן בצורה די פשוטה לשריין את אחד החדרים שבהם כבר יש את כל מה שלו זקוקים לבילוי דיסקרטי ונעים.

נכנסים אל אווירה יותר אינטימית

מן הרגע בו פרצו חדרי אירוח בכלל או חדרים לפי שעה בצפת בפרט אל התודעה הם הפכו להיות מגנט חזק לכל האנשים אשר יוצאים עם מאהב או מאהבת ורוצים לבלות איתם את השעה הקרובה הפנויה מבלי לעורר כל חשד. החדרים הללו מגיעים עם כל מה שלו זקוק זוג שמעדיף להישאר "מתחת לרדאר", החל מהחדר עצמו שמגיע עם כל מה שרק אפשר ועד למיקום שתמיד נמצא בקרבה של מקום המגורים או המקום של העבודה. עם נוחיות שכזו נכנסים אל אווירה אינטימית ללא כל בעיה, וזה רק עניין של קביעה מחדש של המפגש האינטימי המרגש הבא.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »