אזרחות פורטוגלית ללא עורך דין

אזרחות פורטוגלית

יש הרבה מאוד פעולות שאותן אזרח יכול לבצע בעצמו וללא כל עזרה, בייחוד כאשר היום יש כל כך הרבה מידע אשר זמין לרשות כולם אונליין ואיתו ניתן להבין בצורה הכי ברורה מה צריך להיעשות ואלו טיפים חשובים מסייעים לכל אדם להגיע אל השלב שהוא מעוניין. השאלה היא האם באמת עדיף בכל מצב כי אדם יבצע באופן עצמאי את כל השלבים עבור הגשה של בקשה לדרכון  או אזרחות אירופאית או שהדרך הכי יעילה תהיה דרך משרד עורכי דין שם יש את כל הנדרש עבור הוצאה של דרכון פורטוגלי, או כל סוג אחר של דרכון לאחת ממדינות אירופה.

בודקים את הזכאות

הדבר הראשון שאותו יש לבחון טרם ההגשה של בקשה עבור דרכון פורטוגלי הוא את הסיכויים של אדם מסוים לקבל את האישור עבור הדרכון הזה באופן ראשוני. מה בודקים בתחילת הדרך? האם אכן ישנו קשר אל מדינת פורטוגל או אל ספרד על ידי בחינת השושלת המשפחתית ואם יש הוכחות שמראות כי מדובר בצאצאים של מגורשי ספרד או פורטוגל. בוחנים את שם המשפחה, בוחנים קשר דתי עם מקורות דתיים שקשורים למדינות הללו, בודקים בקיאות בשפה הלדינו או הפורטוגזית ובודקים את ארץ המוצא. אם עומדים בקריטריונים הללו, ניתן להגיש את הבקשה לאיור עקרוני ולאחר מכן את האישור מן הקהילה היהודית בפורטוגל, שזה חשוב אך אינו הכרחי. לאחר מכן מגישים את הבקשה לרשויות בפורטוגל דרך הקונסוליה בארץ.

תהליך שמצריך עבודה מקצועית

האפשרות של הגשת המסמכים לקונסוליה הפורטוגזית בארץ היא כזו שחוסכת כסף אך אינה חוסכת בזמן. מדוע? כי יש גורם נוסף אשר מטפל בעניין, בעוד ניתן להעביר ישירות את המסמכים הללו לרשות האוכלוסין בפורטוגל. הבעיה עם הדרך הזו היא שחייבים לבצע את הצעד הזה דרך מיופה כוח או עורך דין אשר מייצג את הלקוח בארץ בזו המדינה. עבודה מול עורך דין שפועל בארץ מקצרת את ההליך הזה אשר כלול כבר בעסקה, ומביא את הדרך הכי מהירה והכי פשוטה להגיש את הבקשה עבור דרכון לפורטוגל ולעקוב אחרי הבקשה הזו בצורה הכי נוחה עד לאותה הנקודה של קבלת המסמך.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »