3 אביזרי גלישה שאתם חייבים לנסות

3 אביזרי גלישה שאתם חייבים לנסות

על מנת לגלוש בצורה טובה גלישת גלים או גלישת רוח, יש כמה אביזרים שיעזרו לכם מאוד ושידרגו לכם את האימון ואת החוויה כולה. כך למשל כדאי מאוד שיהיה לכם מדבקות תיקון לגלשן, תיק לגלשן וגריפ קידמי. יש אביזרים שונים לחווית הגלישה בים, וכמובן שאתם לא צריכים את כל אביזרי הגלישה בו זמנית, אבל חשוב להכיר אביזרי גלישה מאתר Surfo ולהצטייד במה שחשוב וחיוני עבורכם. 

אביזרי גלישה – גלישת גלים

אביזרים לגלישת גלים זה עולם ומלואו. יש רשימה ארוכה של אביזרי גלישה, וכל גולש על פי צרכיו רוכש ומצטייד באביזרים החיוניים עבורו. כך למשל תוכלו להצטייד בתיק לנשיאת הגלשן מתוך מבחר עצום קיים של תיקים. תוכלו גם להצטייד בפד קדמי לגלשן המגיע מוכן להדבקה עם 3 חלקים. תוכלו גם לרכוש מדבקות תיקון לגלשן במידה ואתם רואים שיש פיצוץ במשטח הגלשן שלכם תוך כדי הגלישה, או כאשר הגעתם לחוף להתחיל את אימון הגלישה שלכם. המדבקות עמידות למים והן מאפשרות לכם לתקן באופן זמני את הפיצוץ שארע. 

אביזרי גלישה – גלישת רוח 

עבור גולשי רוח יש רשימת אביזרים חיונית, שחשוב להכיר אותה. כך למשל קיים ברשימה חבל פורמלין המשמש למתיחת המפרש, וזוג רצועות לקשירת הגלשן. הרצועות מותאמות ברוחב שלהן לקשירה של הגלשן ולסוגים שונים של גלשנים כמו למשל גלשני רוח או סאפ. תוכלו גם להצטייד בווסט מיוחד ללבישה בעת הגלישה כאשר יש ווסטים למבנה גוף נשי ויש למבנה גוף גברי. גם מכנסי גלישה וגופיות גלישה יסייעו מאוד ללוק ולנוחות בעת הגלישה בים. 

נסו ובדקו עוד היום אילו בגדי גלישה לגברים ונשים יסייעו לכם ויקנו לכם חוויה מקצועית וכיפית במים בגלישה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »