פסי האטה מפלסטיק – האם הם מספיק עמידים?

רובינו מכירים את אותם פסי האטה מפלסטיק המוצבים בחניונים ובמקומות מועדים לפורענות בכביש, השאלה החשובה היא האם אותם פסים העשויים מפלסטיק אכן מספיק עמידים ומסוגלים לעשות את העבודה הנדרשת לאורך זמן או שמא יש צורך בהחלפת הפסים מדי תקופה משום דהייה ושבר? במאמר זה נספק את התשובה. קריאה נעימה.

מהם פסי האטה מפלסטיק?

פסי האטה מוכרים לרובינו זה שנים רבות בשם זה או בכינוי 'במפרים'. פסים אלו נועדו על מנת לשמור על הבטיחות בכבישים וזאת על ידי האטת הנסיעה של כלי רכב בכבישים עירוניים ביישובים קטנים ובכל מיני כבישים בקרבת בתי ספר, מגרשי משחקים של ילדים ומקומות רגישים נוספים. כיום, ישנם סוגים שונים של פסים למטרת האטה, ביניהם פסי האטה מפלסטיק.

פסי האטה מפלסטיק – מה זה אומר?

נכון להיום מוצעים סוגים שונים של פסי האטה, כאשר אחד מאותם סוגים הוא פסי האטה מפלסטיק. ניתן לבחור פסי האטה העשויים מחומר פלסטיק בהתאם להגבלת המהירות הרצויה בטווח של 10-40 קמ"ש. פסי האטה צבועים בשחור וצהוב ומותקנים בדרך כלל באמצע הכביש או החניון.

לפסים אלו גם עיני חתול בצבעים לבן ואדום וזאת על מנת שניתן יהיה להבחין בהם גם בשעות החשיכה. התקנה של פסים אלו נעשית על ידי מומחים תוך שימוש באותם עוגנים המתאימים לסוג זה של התקנה. החומר ממנו עשויים פסי האטה הינו פלסטיק דחוס וקשיח מסוג PPC וזאת על מנת להבטיח עמידות גבוהה לאורך זמן.

פסי האטה – יתרונות הפלסטיק

היתרונות של פסי האטה מפלסטיק רבים, ביניהם עמידות לאורך שנים. יתרונות נוספים הם ההתקנה הפשוטה והמהירה שלהם על כל סוגי הכבישים והיכולת למקם אותם מחדש בעת הצורך. יתרונות נוספים הם יכולת הנראות שלהם ביום ובלילה, העובדה שהם יכולים להגביל את מהירות הנסיעה לטווח משתנה, שניתן להזמין אותם באמצעות אתר שרפים, בכל צורה וגודל והעמידות הנפלאה שלהם גם בעת חשיפה לשמש ישירה, לחות גבוהה וקור, גם לאורך זמן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »