נדלן ביוון – האם הקורונה השפיעה על שוק הנדלן היווני

נדלן ביוון - האם הקורונה השפיעה על שוק הנדלן היווני

משקיעים רבים מביטים בסקרנות אל שווקי הנדל"ן ומנסים לזהות את ההשפעות של משבר הקורונה. שוק הנדל"ן של יוון נכנס אל משבר הקורונה בעודו מתמודד עם ההשלכות של המשבר הכלכלי החריף שפקד את יוון לפני מספר שנים. נדגיש כי השקעות נדלן ביוון בערים הקטנות או בכפרים נבחנות בצורה שונה מהשקעות באתונה (עיר הבירה של יוון). 

מה קורה בשוק הנדל"ן של יוון?

משבר הקורונה גרם להאטה בכמות עסקאות הנדל"ן ובחלק מהאזורים אף הקפיא את השוק לחלוטין. משקיעים שמבקשים לנצל את מחירי הנדל"ן הנמוכים של אתונה גילו שמחירי נכסים שנמצאים בבעלות הבנקים לא ירדו או עלו בעקבות המשבר. ירידת מחירים ניכרת בשוק הפרטי. הפגיעה בכושר ההכנסה גרמה למצב בו ישנם לא מעט בעלי בתים (גם משקיעים) שמבקשים למכור את הנכס במהרה. נדלן ביוון נמכר כיום במחירים דומים לאלו של שנת 2018 (הנחה של כ-40% מהערך של הנכס). 

מה צריך לעשות בשביל להרוויח ממשבר הקורונה?

בעלי ניסיון הענף ההשקעות מחפשים את אותן הזדמנויות לרכוש נכסים מניבים במחירים זולים. הם סוגרים עסקאות מרחוק ברגע וממהרים לצבור כמה שיותר נכסים. על מנת לנצל לטובתכם את משבר הקורונה חשוב למהר לחפש אחר נכס מתאים בליווי של איש מקצוע המומחה בתחום ניהול נכסים ביוון. חברות נדל"ן ישראליות שמתמחות בעסקאות נדלן ביוון יודעות לזהות ברגע עסקאות משתלמות. יש לפעול במהרה על מנת לנצל את חלון ההזדמנויות הקצר שיצר משבר הקורונה. 

ההשפעה של הקורונה על השירות למשקיעים

ממש כמו כאן בישראל, גם ביוון ישנה הגבלה על מספר האנשים שרשאים לשהות בבנק והאטה כללית בתגובות ובמענה של השירותים הממשלתיים. בהעדר קשרים מקומיים תמצאו את עצמכם ממתינים שבועות ארוכים לפגישה עם נוטריון או עם גוף ממשלתי אחר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »