אילו מדינות לא צריכות ויזה לארצות הברית?

ויזה לארצות הברית

איזה כיף היה אם יום היינו קמים יום אחד ומגלים שאין כל צורך בויזה לארצות הברית? כמה מאיתנו בטח היו קונים כרטיסי טיסה לארצות הברית בשנייה שסיימנו לקרוא את הכותרת. אבל למרות שכיף לחלום על היום הזה, זה לא אומר שכל מדינות העולם שייכות לאותה ההגבלה. כן כן, יש מדינות שכל מה שאזרחיה צריכים לעשות זה פשוט להזמין כרטיס טיסה לארצות הברית והופ, הם שם, קראו עוד בנושא בלינק https://www.americandocs.co.il/what-is-fatca.

אתם בטח כבר מתים לדעת. אילו מדינות לא צריכות ויזה כדי להיכנס בשעריה של ארצות הברית?

אוסטרליה וניו זילנד

אם יש לכם אזרחות של אחת מהיבשות הללו בנוסף לאזרחות הישראלית שלכם, דעו כי הדרך שלכם לארצות הברית הפכה להרבה יותר קלה. אוסטרליה וניו זילנד חברות להסכם המאפשר את כניסת אזרחיה לארצות הברית ללא ויזה כלל. כל שאתם צריכים לעשות זה לוודא שהדרכון שלכם בתוקף של לפחות חצי שנה בכדי שיאפשרו לכם כניסה.

יפן, דרום קוריאה וסינגפור

גם מדינות אלה שייכות לאותו הסכם המאפשר את כניסת אזרחיה לארצות הברית. קחו בחשבון שלא כל אזרח של מדינות אליה יוכל להיכנס ולשגרירות ארצות הברית בכל אחת מהמדינות האלו יש בדיקות משלהן כדי לוודא מי מעוניין להיכנס לארצות הברית ומאיזו סיבה.

אירופה. אבל לא כל אירופה

יבשת אירופה מונה 50 מדינות. מהר מאוד אפשר להבין שלא כל מדינות היבשת מקבלות אישור אוטומטי להגיע לארצות הברית וממש כמו ישראל, יש גם מדינות אירופאיות שלא יכולות להיכנס ללא ויזה. במידה ויש לכם דרכון אירופאי לצד הדרכון הישראלי שלכם, וודאו כי הוא שייך להסכם המאפשר כניסה ללא ויזה, אחרת התהליך שלכם יהיה שווה ערך לאדם בעל דרכון ישראלי בלבד.

אנגליה

מאחר ואנגליה החליטה להוציא עצמה מהאיחוד האירופאי, השאלה האם היא שייכת להסכם היא רק הגיונית. אז התשובה לשאלה הזו, היא לחלוטין כן. אנגליה שייכת להסכם ואתם לחלוטין יכולים להשתמש באזרחות האנגלית שלכם בשביל לבקר ביתר קלות בארצות הברית.

לסיכום,

יש לכם שתי אזרחויות? תעשו לעצמכם את הטובה הזו וגלו האם אתם זכאים לפטור מויזה לארצות הברית, בדקו כאן.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »