מה יותר שווה, טיול לקנדה או טיול להודו

passport

סוף סוף הגיע הרגע בו אתם יכולים לפנות כמה שבועות מהשגרה שלכם, ולהקדיש את הזמן לטיול איכותי ומהנה לבד, עם בן/ת זוג או טיול יחד עם כל המשפחה. יש כל כך הרבה יעדים מרתקים ומדהימים בחו"ל שניתן לבקר בהם, אך בין היעדים המומלצים ביותר לנופש איכותי הם הודו וקנדה.

מכיוון שמדובר על מדינות שהן רחוקות אחת מהשנייה, מהבחינה הגיאוגרפית וגם מבחינת הסגנון, ננסה להבין היכן שווה יותר לעשות את הטיול ומה צריך לארגן לפני הנסיעה לכל מדינה.

מה צריך לפני תכנון טיול להודו

הודו, אחת מהמדינות הגדולות ביותר בעולם מבחינת שטח ואוכלוסייה, היא המקום אליו ישראלים רבים אוהבים לנסוע לטיול. הסיבה לכך היא בעיקר בגלל הנופים המדהימים שיש בה, מסלולי הטיול המעניינים וכמובן התרבות המרתקת והייחודית שמושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם.

לפני שמחליטים להגיע להודו כדי לערוך את הטיול הגדול, חשוב לתכנן מראש את המסלולים והמקומות בהם מבקרים מכיוון שהודו היא מדינה ענקית ואי אפשר להספיק לראות הכל בכמה שבועות, לכן מומלץ להתמקד בכמה מקומות ספציפיים שמתכננים לבקר בהם. לפני הכניסה להודו יש להוציא ויזה המאשרת שהייה במדינה למשך תקופה מסוימת, כאשר הזמן הבסיסי הוא 90 יום. את הויזה להודו ניתן להנפיק בצורה מקוונת וכך לחסוך זמן ומאמץ. ניתן להוציא אשרה למשך זמן ארוך יותר כמו שנה. 

מה צריך לפני תכנון טיול לקנדה

קנדה היא מדינה הגובלת עם ארצות הברית בחלק הצפוני שלה, וגם היא מצריכה אשרת כניסה על פי חוק. בשונה מארה"ב אליה יש צורך להגיש בקשה לקבלת ויזת שהייה, אין צורך בהוצאת ויזה לקנדה אלא רק אישור כניסה לגבולות המדינה.

אישור זה הינו אלקטרוני (ETA) ויש למלא ולהכין אותו לפני ההגעה למדינה. כשמגיעים לביקורת הגבולות בקנדה יש להציג דרכון בתוקף ואת אישור הכניסה האלקטרוני, והקצין הבודק את הדרכונים יחתים את הדרכון וגם יעדכן אתכם במקום כמה זמן תוכלו לשהות במדינה, לרוב זה יהיה כחצי שנה.

מתלבטים בין הודו לקנדה?  כך או כך זכרו כי שתי המדינות מחייבות להשיג אישור מתאים לפני הכניסה למדינה. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »