מה הפתרון לנחירות בלילה?

רוצים לישון ברוגע אבל זה שלצידכם נוחר בשנתו ולא מאפשר לכם את השינה הרצופה? אתם סובלים מנחירות ורוצים לחיות בריא יותר בלי להפריע לסובביכם לישון ברוגע? מחפשים פתרון לנחירות בלילה? אתם במקום הנכון. בשורות הבאות ניתן לכם מספר טיפים בעזרתם תוכלו לישון רגועים יותר ואלו החולקים עמכם את החדר, גם יוכלו לישון ברצף ללא הפרעות.

קודם כל חשוב שתבינו. נחירות זה לא סתם רעש. זה לא קורה סתם. הנחירות הן תוצאה של בעיה כלשהיא בנשימה שגורמת לנשימות להישמע קולניות יותר. חשוב לדעת שמדובר בתופעה שעלולה להזיק לבריאותכם וכדאי לטפל בה. בעיות קלות בנשימה יכולים להידרדר ולגרום לעצירות בנשימה בזמן השינה.

טיפול בנחירות

האמת היא שבעולם כבר נוסו יותר מ – 1,000 שיטות טיפול שונות למניעת נחירות בשמן שינה, קשה לומר שמצאנו את האחת. עדיין אין שיטה שהוכחה כמוצלחת בכל מצב. אך ישנם תרגילי נשימה שכאשר תתרגלו אותם בשעות היום, הם יקלו עליכם את הנשימה בלילה, מה שיביא להפסקת הנחירות.

אז מה יכול להוות פתרון לנחירות בלילה? הנה תרגיל נשימה שיעזור לכם. בדרך כלל רוב האנשים נוחרים. בפרט אנשים מבוגרים, מעשנים ושמנים שהנשימה קשה להם. אז נסו לנשום במהלך היום והלילה במקום מהפה עם פה פתוח, סגרו את הפה ונסו לנשום רק דרך האף.

אם אתם לא מצליחים לסגור את הפה לאורך זמן, נסו להיעזר בפלסטרים וכדומה. אם עדיין בכל זאת, הנשימה קשה עליכם, ואתם עדיין נוחרים, כדאי להיעזר במרחיבי נחיריים שיעזרו לכם לנשום בקלות ובנוחות דרך האף.

סובלים מנחירות לידכם?

אם אתם סובלים מאנשים שנוחרים לידכם, תוכלו להזיז אותם, ולגרום להם לשכב על הצד, מה שמונע מהנחירות להישמע קולניות ומפריעות בשינה. למידע מקצועי ופרטים נוספים קראו בהרחבה באתר נשימה בריאה בשיטת בוטייקו!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

מי מתעסק עם חילוץ רכבים?

כאשר הרכב שלכם נתקע, כשאתם מעורבים בתאונה או שמכל סיבה אחרת אתם צריכים גורם חיצוני שיחלץ את הרכב שלכם, אתם מבררים ושואלים מי מתעסק עם

קרא עוד »

לא נוסעים לחו"ל בלי וורלד8

נסיעות לחו"ל לא אחת מסתיימות בכך שאנחנו משלמים הרבה יותר כסף ממש שחשבנו על השימוש בטלפון הנייד. לכן, אם גם אתם חוששים שזה מה שיקרה

קרא עוד »