ויזה לאירופה לישראלים – מה אתם צריכים לדעת

ויזה לאירופה לישראלים

היבשת האהובה ביותר על הישראלים היא אירופה. לא רק גרמניה או איטליה, המדינות המפורסמות ביותר. אירופה כולה פשוט מהפנטת את הישראלים וכל מדינה הקיימת בה, בוודאות תמצאו בה ישראלי שמטייל ונהנה מהנופים השונים כל כך. אם עד עכשיו זה היה מאוד פשוט להגיע לאירופה, בשנים הבאות יחלו תנאים חדשים שיבקשו מכם להגיש בקשת כניסה לאירופה.

> קראו מה זה ויזת ETIAS

ויזה לאירופה לישראלים – הנה מה שאתם צריכים לדעת

אם ביקשתם בעבר ויזה לארצות הברית, אתם בטח זוכרים איזה סיוט מתמשך זה. קודם להצטלם לתמונת הפספורט בדיוק איך שמבקשים, אחר כך לשלם את האגרה, לקבוע תור לשגרירות ולקוות שבשגרירות תיראו חביבים מספיק ואמינים מספיק בכדי לקבל את הויזה הנכספת. פעמים רבות ויזות לארצות הברית לא ניתנו בעקבות חשד כזה או אחר שאילץ את מבקש הויזה לחכות תקופה מסוימת עד לבקשה הבאה. 

בשנים האחרונות החל להירקם לו הרעיון לויזה לאירופה מה שיאפשר למדינות השוכנות בתוך היבשת להבין קצת יותר מי נמצא בתוך גבולותיה והאם היא בכלל מעוניינת שיכנס אל גבולותיה. בתוך האיגוד החדש שנוצר, מדינות אירופה בוחנות את כל המבקש להיכנס ממדינות שלא שייכות ליבשת וכי יש עליהן איזושהי אזהרה כזו או אחרת.

> קראו מה זה ויזת שנגן

אם אתם נלחצים מעצם הרעיון של חיפוש השגרירויות השונות של מדינות אירופה במדינתנו, אתם יכולים להוריד את רמת הלחץ מכיוון שבקשת הויזה לאירופה נעשית דרך האינטרנט וללא כל מאמץ נוסף. מכניסתה של מערכת ההרשאות של אירופה לתוקף תוכלו להגיש בקשות עד ל-90 יום בתוך אירופה ולאחר מכן תקופת צינון של חצי שנה עד לנסיעה הבאה.

בסופו של דבר,

לאירופה אתם תגיעו כך או כך, רק בעוד זמן קצר תצטרכו לבקש רשות באופן מקוון ולשלם אגרת כניסה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »