זיפות גגות ומה חשוב לדעת על כך

ככל הנראה מדובר על הטכניקה הכי מוקדמת של איטום גגות. בשל כך מדובר גם על מה שהוא אופציה זולה מאוד באופן יחסי כך שהרבה פעמים בבניינים אוהבים להיעזר בה משום שכל הדיירים מוכנים להסכים על האפשרות הזו מבין שורת האלטרנטיבות הקיימות.

אמנם מדובר על טכניקה ישנה יחסית אבל היא עדיין טכניקה טובה, שכאשר מבצעת אותה חברת זיפות גגות מקצועית, היא מאפשרת איטום באמת איכותי של הגג לאורך זמן.

איך מתבצעת העבודה?

העבודה מתחילה בהכנה של הגג לעבודת האיטום. חשוב להבין, כאשר אנחנו מדברים על איטום גגות אנחנו מדברים על מה שאנחנו מעוניינים שיהיה ממש כמו דבק. כלומר, אנחנו מעוניינים ליצור כמו מעטפת כזו שלא תאפשר כמובן למים לחלחל פנימה או כל גורם אחר.

בדיוק בגלל זה חשוב כל כך שאת העבודה יבצעו מי שיכולים לתת לכם את המענה הזה מההתחלה ועד הסוף. מי שמבינים היטב מה כולל תהליך של זיפות גג ואיך עושים את זה על הצד הטוב ביותר.

העבודה מתחילה על ידי פינוי של הגג וההכנה שלו לביצוע הזיפות. אל תשכחו כי הכנה טובה היא אחוז נכבד מהעבודה כולה. כך שכדאי מאוד שגם אתם תפנו את הדברים החשובים לכם מהגג ממש מההתחלה.

חשוב להיעזר בחומרים טובים ולא חלילה מסרטנים

בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבות הגדולה כל כך שיש לשימוש בחומרים לא מזהמים. בדיוק בגלל זה חשוב שאת הזפת יבחרו בקפידה אנשי מקצוע שידעו להגיד כי מדובר אמנם על חומר זול באופן יחסי, אבל באותה מידה על חומר שלא חלילה יהפוך מסרטן כאשר יתפרק לאורך השנים. זיפות יש לבצע אחת לשלוש עד חמש שנים תלוי במקרה.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.itumgagot.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »