מחנה קיץ לילדים בארצות הברית – הפתרון האידיאלי לחופשת הקיץ

מחנה קיץ

הורים רבים מתלבטים בשאלה מה לעשות עם הילדים שלהם בחופשת הקיץ, איך לעזור להם להעביר חודשיים מלאים , על מנת שיחזרו לשנת הלימודים מרוצים ומלאים בחוויית. לנו יש רעיון אידיאלי בשבילם.

חופשת קיץ בארצות הברית, מה יכול להיות רע?

מאחר והורים רוצים שהילדים שלהם יבלו וייהנו בחופשת הקיץ, אך עם זאת שגם יפיקו ממנה תועלת, ילמדו, ירכשו כלים שונים שהם לא יכולים לקבל בהכרח בבית ספר, הרי שאחת האופציות הטובות עבורם הוא לשלוח אותם אל מחנה. אנחנו יכולים למצוא מגוון פעילויות במחנה קיץ לילדים, כאלה, שהם לא בהכרח ימצאו בשום מקום, בוודאי אם מדובר על מחנה שנערך מעבר לים.

מחנה קיץ בארצות הברית זה לא עוד מחנה רגיל, של מספר ימים בטבע, כפי שאפשר למצוא בתנועת נוער או בטיול שנתי של בית הספר. מדובר על מחנה שנמשך שבועיים ולעיתים אף יותר, הוא כולל בתוכו מגוון פעילויות ייחודיות ושונות שאי אפשר למצוא במחנה קיץ ישראלי, וכן מפגש עם ילדים, אמריקאיים וילדים מכל העולם.

מדוע משתלם לשלוח את הילדים למחנה קיץ וכיצד עושים זאת?

כאשר הורה מחליט לשלוח את הילד שלו למחנה קיץ מעבר לים, הוא מספק לו אפשרות ליהנות מחוויה ייחודית, בלתי נשכחת, מסוג החוויות שהוא יזכור כל החיים ואולי אפילו ימצא שם חברים איתם יוכל לשמור על קשר גם בעתיד.

מעבר לכך, ההורים מוציאים את הילדים מהשגרה שלהם. הרי לבלות בארץ, עם חברים, בבית מול הטלוויזיה והמחשב או בבריכה, הוא יכול לעשות כל השנה, וגם במהלך הזמן הנותר מהחופשה. לבלות במחנה קיץ בארצות הברית, זה דבר שאי אפשר לעשות בכל זמן וגם לא בכל גיל.

לשם כך, יש לבחון מה כולל המחנה, איפה הוא נמצא, לאיזה גילאים הוא מתאים, מתי הוא נערך וכמובן, כמה הוא עולה. חשוב להדגיש, יש לבצע את ההרשמה למחנה כמה שיותר מוקדם, מאחר ובדיוק כמוכם, גם הורים אחרים מכל רחבי העולם, רוצים לרשום את הילדים שלהם למחנה כזה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »