מצב קורונה: להישאר בבית להרגיש באמסטרדם

גריינדר

ימי הקורונה לא היו פשוטים לאף אחד, ההסתגרות בבית, ההימנעות ממפגשים חברתיים ומשפחתיים, הצורך לבצע רכישות אך ורק דרך האינטרנט, וכן, זה היה קשה גם לנו המעשנים, היינו צריכים להסתדר עם החומר שהיה לנו. בכל זאת, מי שיש לו ניסיון וידע, יכול היה להישאר בבית ובכל זאת להרגיש כמו באמסטרדם.

איך הפכנו את הבית לאמסטרדם?

אני מאוד אוהב לעשן, לכן בכל פעם כשאני טס לאירופה, אני דואג לעצור באמסטרדם ולבלות שם מספר ימים. העישון שם לא רק חוקי, אלא יש את כל חנויות הקופישופ שמאפשרות לשבת ולעשן בנעימים, ביחד עם הולנדים ותיירים אחרים. אך האמת היא, מאז שניסיתי גריינדר לקאנביס, גם בבית שלי אני מרגיש כמו באמסטרדם, ולמעשה, בתקופת הקורונה זה עזר לי במיוחד.

הרעיון של גריינדר לקנאביס הוא לטחון את הקנאביס בצורה מושלמת, כך שאפשר ממש להפוך אותו לפירורים קטנים שאי אפשר כמעט לראות אותם, אך הטעם שלהם נשאר מושלם, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים בשביל לעשן. בימי הקורונה הקשים, השתמשתי בגריינדר בשביל לא מעט מתכונים, כך יכולתי לא רק לעשן את החומר אלא ממש לאכול אותו.

מה אפשר לעשות עם גריינדר?

כמו שאנחנו יודעים, באמסטרדם מציעים לנו לא רק ג'וינטים לעישון אלא גם עוגיות ועוגות (ומי שמתאמץ יכול למצוא עוד מאכלים שמשולבים בהם קאנביס). אז בעזרת גריינדר וקצת תושייה ומאמץ, אנחנו יכולים להכין מתכונים שונים, אנחנו יכולים ליהנות דברים שיהיה לנו כיף וטעים לאכול ובוודאי להציע גם לאחרים שאוהבים לעשן או לטעם קאנביס.

מלבד עוגיות ועוגות, אפשר למשל להשתמש בקאנביס קצוץ בתוך רטבים שונים, בין אם מדובר ברוטב מתוק ובין אם מדובר ברוטב מלוח, אפשר להוסיף אותו לסלט כתבלין לכל דבר, וכן אפשר להוסיף אותו גם למאכלים אחרים כתבלין.

מה שכן, חשוב לשים לב, שהחומר לא נהרס, יש מקרים בהם הוא עלול להתקלקל או להפוך חלש יותר ואז אנחנו לא נרגיש ולא נהנה ממנו. לכן חשוב להקפיד על המינון וההכנה. תאמינו לי, זה ישתלם לכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »