טסים לחו"ל בתדירות? זה הסים בשבילכם

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים רבים מאתנו טסים לחו"ל בתדירות גבוהה. יש מי שעושה זאת כי מחירי הטיסות זולים ואילו אחרים נוסעים לעבודה. מה שבטוח זה שצריך להישאר מחוברים תמיד, ולכן הגיע הזמן שגם אתם תיקנו כרטיס סים (סים לאיטליה למשל אם אתם טיסים הרבה לאיטליה) שיתאים לכם. 

בדקו באיזה סים אתם בוחרים 

אם אתם טסים לחו"ל בתדירות גבוהה, בוודאי כבר יצא לכם לראות מספר כרטיסי סים שונים. לכן נשאלת השאלה: אך נבחר את כרטיס הסים הנכון והטוב ביותר? הרעיון הוא לא רק לשלם מחיר הוגן, אלא גם לדעת שכרטיס הסים שאתם קונים באמת יעבוד כמו שצריך. לכן, אם יש לכם דילמה והתלבטות בין כמה אפשרויות שונות, בדקו על איזה כרטיס סים כולם ממליצים. 

כמה תשלמו ומה תקבלו? 

כולם, כאשר אנחנו מחליטים לקנות כרטיס סים לאירופה לגלישה למשל, רוצים לדעת שלא נשלם יותר מידי. מצד שני, כן נרצה גם לדעת מה כולל המחיר. לשם כך צריך לבדוק, לפני הכול, כמה עולה כרטיס סים אל היעד שאליו תמיד אתם נוסעים. בנוסף, חשוב להבין ולברר כמה GB הוא נותן לכם. זה ברור שאם אתם רק רוצים שתהיה לכם אפשרות לגלוש לחיפושים שונים בגוגל, עם מעט GB יספיק לכם. מצד שני, אם אתם עובדים עם האינטרנט גם בחו"ל, הדרישות שלכם בוודאי תהיינה שונות ויש לקחת זאת בחשבון מראש. 

שומרים על המספר הישראלי 

לבסוף, כאשר אתם רוכשים כרטיס סים לנסיעה, בוודאי תרצו לשמור על המספר הישראלי שלכם, והיום זה אפשרי. לכן, אם אתם יכולים לברר הכול מראש ולפנות אל חברה שתיתן לכם גם את האפשרות הזאת, מה טוב. אתם תראו שאחרי רכישת כרטיס סים כזה לא תצטרכו יותר להתעסק בעניין וכך כל נסיעה לחו"ל תדרוש פחות התארגנות. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »