צימרים לחרדים

צימר הוא צורת אירוח פופולרית מאוד בישראל המודרנית. מדובר בסוג של מלון שנמצא באמצע העיר, ליד הכבישים הראשיים ומרכזי הקניות. החדרים ממוקמים בדרך כלל בקומת הקרקע, והדירות מרוהטות בדרך כלל עם ריהוט מודרני, כולל מקררים ומכונות כביסה.

אנחנו חיים בעולם מודרני. יש לנו גישה למידע, אנחנו יכולים לתקשר אחד עם השני, ואנחנו יכולים לעשות הרבה דברים שפעם היו בלתי אפשריים, כמו לדוגמה הזמנת צימרים למגזר החרדי.

מקובל שבעלי צימרים בצפון מפרסמים את שירותיהם ללקוחות פוטנציאליים כשהם מגיעים ליעדם. פרקטיקה זו תוארה כ"דרך למשוך יותר תיירים" על ידי כמה מומחים בשיווק תיירות.

צימרים למגזר החרדי – מה חשוב לדעת?

העדה החרדית היא שוק נישה שהולך וגדל בהיקף ובביקוש. תחום הצימרים מהווה הזדמנות ענקית לציבור החרדי להרוויח כסף מהאורחים הקבועים שלהם.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר הצימרים למוסדות דת. מגמה זו מונעת מהביקוש הגבוה ללינה בקרב קהילה זו. הקהילה היהודית החרדית, שבעבר הייתה ברובה חילונית ולא מתעניינת בנושאי דת, רוצה כעת להיות קרובה יותר למשפחותיה ולחבריה. הדבר הוביל לביקוש הולך וגובר למגורים גם ממגזרים אחרים בחברה: אנשים רבים מחפשים מקומות שבהם יוכלו להיות להם מקום תפילה בזמן שהם בחופשה או בלימודים בחו"ל.

עם עליית המגזר החרדי חלה עלייה במספר הצימרים למגזר זה. הם מאוד פופולריים בקרב הציבור החרדי שמחפש נופש לציבור הדתי. מקומות אלו נקראים לעתים קרובות "חרדי" או "בסגנון חרדי". הם מציעים אוכל מסורתי ולינה במחירים סבירים למי שרוצה אבל לא הרבה יותר.

צימרים לחרדים – מה זה כולל?

צימרים לחרדים הם צימרים מסוג חדש בו יכולים האורחים להתארח בבית יהודי מסורתי. מלון מסוג זה הוא לא רק ייחודי אלא גם בעל דרישות ייחודיות כמו מטבח כשר, שירותים כשרים ומטבח שאינו מחובר לבית הראשי. האורחים צפויים להיות דתיים ולמלא אחר הכללים האורתודוקסיים. הבעלים של צימרים לחרדים עובדים על הפרויקט הזה כבר שנים, אז יש להם קצת ניסיון עם שוק הנישה הזה.

 

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

להקה לקבלת פנים

להקה לקבלת הפנים באירוע היא דרך מצוינת לגרום לאנשים לרקוד וליהנות. אפשר למצוא להקה שמנגנת מוזיקה פופולרית או אפילו כזו שמתמחה בחתונות. הצעד הראשון במציאת

קרא עוד »

רמקולים מוגברים

רמקולים מוגברים משמשים במגוון רחב של מסגרות, כגון כנסים, כיתות ובתי תפילה. ניתן להשתמש בהם כדי להגביר את הצליל ממיקרופון או מהקלטת אודיו. רמקול מוגבר

קרא עוד »

צימרים יוקרתיים לזוגות

צימרים הם בחירה פופולרית עבור זוגות שרוצים להתרחק מההמולה של חיי העיר. הם מציעים פרטיות, רומנטיקה והזדמנות להתחבר מחדש זה לזה. צימרים יוקרתיים בישראל מציעים

קרא עוד »