צימרים לחרדים

צימר הוא צורת אירוח פופולרית מאוד בישראל המודרנית. מדובר בסוג של מלון שנמצא באמצע העיר, ליד הכבישים הראשיים ומרכזי הקניות. החדרים ממוקמים בדרך כלל בקומת הקרקע, והדירות מרוהטות בדרך כלל עם ריהוט מודרני, כולל מקררים ומכונות כביסה.

אנחנו חיים בעולם מודרני. יש לנו גישה למידע, אנחנו יכולים לתקשר אחד עם השני, ואנחנו יכולים לעשות הרבה דברים שפעם היו בלתי אפשריים, כמו לדוגמה הזמנת צימרים למגזר החרדי.

מקובל שבעלי צימרים בצפון מפרסמים את שירותיהם ללקוחות פוטנציאליים כשהם מגיעים ליעדם. פרקטיקה זו תוארה כ"דרך למשוך יותר תיירים" על ידי כמה מומחים בשיווק תיירות.

צימרים למגזר החרדי – מה חשוב לדעת?

העדה החרדית היא שוק נישה שהולך וגדל בהיקף ובביקוש. תחום הצימרים מהווה הזדמנות ענקית לציבור החרדי להרוויח כסף מהאורחים הקבועים שלהם.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר הצימרים למוסדות דת. מגמה זו מונעת מהביקוש הגבוה ללינה בקרב קהילה זו. הקהילה היהודית החרדית, שבעבר הייתה ברובה חילונית ולא מתעניינת בנושאי דת, רוצה כעת להיות קרובה יותר למשפחותיה ולחבריה. הדבר הוביל לביקוש הולך וגובר למגורים גם ממגזרים אחרים בחברה: אנשים רבים מחפשים מקומות שבהם יוכלו להיות להם מקום תפילה בזמן שהם בחופשה או בלימודים בחו"ל.

עם עליית המגזר החרדי חלה עלייה במספר הצימרים למגזר זה. הם מאוד פופולריים בקרב הציבור החרדי שמחפש נופש לציבור הדתי. מקומות אלו נקראים לעתים קרובות "חרדי" או "בסגנון חרדי". הם מציעים אוכל מסורתי ולינה במחירים סבירים למי שרוצה אבל לא הרבה יותר.

צימרים לחרדים – מה זה כולל?

צימרים לחרדים הם צימרים מסוג חדש בו יכולים האורחים להתארח בבית יהודי מסורתי. מלון מסוג זה הוא לא רק ייחודי אלא גם בעל דרישות ייחודיות כמו מטבח כשר, שירותים כשרים ומטבח שאינו מחובר לבית הראשי. האורחים צפויים להיות דתיים ולמלא אחר הכללים האורתודוקסיים. הבעלים של צימרים לחרדים עובדים על הפרויקט הזה כבר שנים, אז יש להם קצת ניסיון עם שוק הנישה הזה.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

צימרים יוקרתיים לזוגות

צימרים הם בחירה פופולרית עבור זוגות שרוצים להתרחק מההמולה של חיי העיר. הם מציעים פרטיות, רומנטיקה והזדמנות להתחבר מחדש זה לזה. צימרים יוקרתיים בישראל מציעים

קרא עוד »

צימרים לחרדים

צימר הוא צורת אירוח פופולרית מאוד בישראל המודרנית. מדובר בסוג של מלון שנמצא באמצע העיר, ליד הכבישים הראשיים ומרכזי הקניות. החדרים ממוקמים בדרך כלל בקומת

קרא עוד »

איך מוציאים ספר לאור?

אנשים מכל תחומי החיים נהנים לקרוא ספרים ואין גבול למגוון הספרים שניתן לכתוב. יש גם הרבה ז'אנרים שאנשים יכולים לבחור מהם כשזה מגיע להוצאת ספרים.

קרא עוד »