פארק בבלי – למה הוא נחשב יוקרתי

כשאנחנו בוחנים פרויקט בנייה מסוים ומעוניינים להכריע בשאלה, האם מדובר בפרויקט יוקרתי או לא, אזי שאנו מסתכלים על נקודות והיבטים שונים בשביל שנוכל לקבל החלטה מושכלת, האם לרכוש נכס בפרויקט או לא. כלומר, אנחנו צריכים לבחון היבטים מסוימים אשר יעזרו לנו להחליט האם באמת מדובר בפרויקט יוקרתי שהעלות שלו משתלמת מבחינתנו. 

למשל, פרויקט פארק בבלי בצפון תל אביב נחשב בעיניי רבים לפרויקט יוקרתי. לכן גם הנכסים שנמכרים במסגרת הפרויקט הם לא זולים, בניגוד למשל לנכסים בפרויקטים אחרים. הרבה פעמים השיווק של הפרויקט עצמו מלמד על כך שהוא יוקרתי. הדרך בה הוא משווק, הדרך בה הוא מוצג בפני לקוחות פוטנציאליים. כל אלה מוכיחים ומלמדים על כך שמדובר בפרויקט יקר, ואם אנחנו נרכוש בו נכס, זה מלמד משהו על הסטטוס שלנו. 

השאלה היא, כיצד אפשר להבדיל בין פרויקט יוקרתי, כמו למשל פארק בבלי, לבין פרויקטים אחרים הנחשבים זולים יותר בעיניי אנשים אחרים. 

מה עושה את ההבדל?

ההבדל בין פרויקט יוקרתי לפרויקט לא יוקרתי בא לידי ביטוי בכמה נקודות. 

ראשית, המיקום שלו. באופן טבעי, פרויקט שממוקם באזור נחשב, על שטח קרקע שעולה הרבה מאוד כסף, יהיה הרבה יותר יקר וייחשב ליוקרתי מאשר פרויקט שממוקם באזור אחר בעיר, אזור שנחשב פשוט וזול יותר. 

שנית, אופי המבנה. אם מדובר על מגדלי ענק, כמו פארק בבלי, סביר להניח שמדובר בפרויקט יוקרתי ולא פרויקט זול. בכל זאת, לבנות מגדלי מגורים עם 40-44 קומות, זה עניין כלכלי עצום. 

שלישית, סוג החברות שמתעסקות בפרויקט, אנשי המקצוע המועסקים בו, וכל מה שקשור לתכנון, עיצוב ובנייה. כמובן שזה בא לידי ביטוי בפועל במפרט של כל מבנה ומבנה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

צימרים יוקרתיים לזוגות

צימרים הם בחירה פופולרית עבור זוגות שרוצים להתרחק מההמולה של חיי העיר. הם מציעים פרטיות, רומנטיקה והזדמנות להתחבר מחדש זה לזה. צימרים יוקרתיים בישראל מציעים

קרא עוד »

צימרים לחרדים

צימר הוא צורת אירוח פופולרית מאוד בישראל המודרנית. מדובר בסוג של מלון שנמצא באמצע העיר, ליד הכבישים הראשיים ומרכזי הקניות. החדרים ממוקמים בדרך כלל בקומת

קרא עוד »

איך מוציאים ספר לאור?

אנשים מכל תחומי החיים נהנים לקרוא ספרים ואין גבול למגוון הספרים שניתן לכתוב. יש גם הרבה ז'אנרים שאנשים יכולים לבחור מהם כשזה מגיע להוצאת ספרים.

קרא עוד »