נופש כשר לפאפוס – כל מה שרציתם לדעת

נופש כשר לפאפוס

בשנים האחרונות הישראלים נוהרים לפאפוס שבקפריסין לאור הטיסה הקצרה והכדאית. העיר היפהפייה ובתי המלון הקסומים הממוקמים בה הופכים כל חופשה לייחודית המאפשרת לכל נופש לצבור כוחות מחודשים.

למקום זה הגיעו בשנים האחרונות הרבה מאד ישראלים אך הציבור הדתי והמסורתי הדיר את רגליו מהמקום עקב נושא הכשרות.

הרצון לתפוסה מלאה הניע את ההנהלות של בתי המלון להפוך את המטבחים לכשרים וכך פתחו את הדלת לרווחה עבור אלפי משפחות דתיות ששמחו מאד ליהנות מהאופציה החדשה.

נופש כשר בפאפוס

בתי המלון בפאפוס נערכו להגעתם של משפחות דתיות רבות והם אכן מגיעים בהמוניהם. בכל אחד מבתי המלון הם נהנים ממטבח כשר שהותאם באופן מדויק להנחיות של בנית מטבחים מוסדיים עבור ציבור זה. הפרדה של בשר וחלב, רכישת סוגי מזון וירקות בהתאם להנחיות בלבד ואי ביצוע כל עבודה במטבח הכשר במהלך סוף השבוע.

ההתנהלות של מלון כשר בפאפוס בגזרת המטבחים הללו זהה לחלוטין למטבחים של בתי המלון הכשרים ברחבי ישראל בהתאם להכשר של הרבנות.

האורחים נהנים מארוחות טעימות וכשרות בבוקר, בצהריים ובערב. אין במטבח מוצרים שאינם כשרים כלל וקיימת הקפדה רבה על טיב המזון, איכותו, אופן בישולו והגשתו בצורה אסתטית.

השפים והטבחים מבשלים היצע נרחב של מטעמים האהובים על המשפחות הדתיות, במגוון טעמים ותוך חידוש מתמיד של המבחר, כדי לאפשר לנופשים ליהנות מאוכל מושלם לאורך כל השהייה שלהם בבית המלון.

התנהלות בסופי שבוע ובחגים בנופש כשר בפאפוס

בית המלון מאפשר לציבור לשמור על הצביון הדתי בסופי שבוע ובחגים ופשוט ליהנות מנופש כשר בכרתים והסביבה. האוכל והמים מתחממים מיום ששי אחר הצהריים על הפלטות החמות וכך מוגשים לאורחים כל המטעמים האופייניים לששי ולשבת.

בחגים ההנהלה של בית המלון דואגת שיהיו על השולחנות כל סממני החג כמו ראש דג בראש השנה וכל מיני המזון עבור הברכות, מצות ומיני המזון לברכות בליל הסדר, נרות בחנוכה וכו'.

בתי המלון מעניקים הרגשה נפלאה, חמימה וביתית לכל המשפחות המסורתיות והדתיות המגיעות לחופשה שלהם, דבר שקורה כעת לעיתים הרבה יותר תכופות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »