ילדכם נפגע במהלך יום לימודים? פנו אל עו"ד תאונות תלמידים באילת

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח מקובל בקרב מבוגרים, אולם עולה השאלה מה קורה לגבי קטינים. מסתבר כי סוג זה של ביטוח הינו ביטוח חובה עבור כלל תלמידי ישראל. עו"ד תאונות תלמידים באילת מסביר את משמעותו של ביטוח תלמידים, במצבים של פגיעה במהלך יום הלימודים.

האם הביטוח מכסה כל תלמיד

החוק מסדיר את נושא הביטוח של כלל תלמידי ישראל. כלומר, לא ההורים או המוסד החינוכי הם המחליטים האם לבטח את התלמיד או שלא. עו"ד תאונות תלמידים באילת מסביר כי כל ילד שלגביו חל חוק חינוך חובה בארץ יבוטח, החל מגיל 3 ומעלה. הסדרת הביטוח נעשית על ידי הרשות המקומית והורי התלמידים משלמים במסגרת התשלומים למוסד החינוכי את פרמיית הביטוח.

אי לכך, אם ילדכם נפגע בנסיבות שגרתיות או חריגות, במהלך יום הלימודים, עו"ד תאונות תלמידים באילת יוכל לסייע לכם בהגשת התביעה.

מהן המשמעויות של פגיעה ביום הלימודים

על פי כללי הביטוח הנוגע לתלמידים, מקרים שמזכים בדמי ביטוח צריכים להיות מוגדרים כתאונה, אך לא תאונת דרכים. מקרה התאונה צריך להיות ברור ומובן, לא ערטילאי או מופשט. הכיסוי לא חל על פגיעה שמוגדרת כתאונת דרכים וכן לא באירועי טרור.

כאשר הפציעה גורמת להיעדרות ממושכת מהלימודים או כאשר לילד נגרמו אחוזי נכות, הוא זכאי לקבל לעיתים לצד פיצוי מהביטוח גם פיצויים נוספים למשל מהמוסד לביטוח לאומי. יצוין כי פגיעה במהלך יום לימודים יכולה להתחרש בזמן השיעור או בזמן הפסקה. יתר על כן, פיצוי ישולם בהתאם לסוג זה של ביטוח גם בגין פגיעה משמעותית בזמן פעילות חוץ בית ספרית.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://hadayalaw.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »