האם כדאי לקנות מנגל של חברת גריל סטרים?

גריל סטרים

ישראלים אוהבים לעשות על האש, זאת עובדה. חוץ מיום העצמאות שהוא החג הרשמי להכנת על האש, ישראלים רבים נוהגים לערוך ארוחות כאלו לאורך כל השנה בין אם מדובר על ארוחות משפחתיות גדולות, ארוחות מהנות עם חברים או אפילו ארוחות קטנות רק עם בני הזוג. הייחודיות של הכנת מאכלים "על האש" היא בטעם, אותו לא ניתן להשיג בשום שיטת בישול אחרת – גם אם מדובר על הכנה בכיריים משוכללות, או בישול וצלייה בתנור הכי מתקדם ועוצמתי שיש.

הסיבה לכך היא השילוב בין העשן שנוצר במהלך הבישול, העוצמה הגבוהה של הטמפרטורה, ההנחה הישירה של חומרי הגלם על משטח הצלייה וכן פרמטרים רבים אחרים המעניקים את התוצאה הסופית של אוכל טעים עם טעמים חזקים ומורגשים. קראו בהרחבה באתר ארגמן חוויה בגן!

מה עדיף – גריל פחמים או גריל גז?

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של מכשירי גריל המשמשים להכנת מאכלי על האש וברביקיו, כאשר ההבדל העיקרי בין סוגי המכשירים נמצא בטכניקת הצלייה שלו – צלייה באמצעות פחם או צלייה באמצעות גז. גריל פחמים מבשל את חומרי הגלם באמצעות פחמים בוערים, ואילו גריל גז מבצע את פעולת הבישול באמצעות חיבור למיכל גז ממש כפי שהכיריים בבית עובדות.

ישנם אנשים שיעדיפו להכין על האש רק באמצעות גריל פחמים, כיוון שכך האוכל שנצלה מקבל טעם מעושן וחזק הרבה יותר. לעומתם, יש כאלו שיעדיפו לחסוך את מאמצי הניקיון של הגריל ופעולות ההדלקה שלו, ולכן יעדיפו להשתמש בגריל גז.

הכירו את הגריל המקצועי של חברת גריל סטרים

במקום להתלבט איזה סוג גריל הוא הטוב והנוח ביותר לשימוש, אפשר פשוט לרכוש גריל משולב פחמים וגז! חברת גריל סטרים פיתחה גריל כזה המשלב את כל היתרונות שיש לגז ופחם במכשיר אחד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »