איך לבחור אבקת חלבון בשנת 2021?

אבקת חלבון

אחד המוצרים השימושיים והפופולריים ביותר אצל ספורטאים, מתאמנים ומפתחי גוף הוא אבקת חלבון. מוצר זה ללא ספק הוא יעיל מאוד לבניית השריר בצורה בריאה ונכונה, קיימים גם סוגים שמסייעים בהורדת המשקל ושריפת שומן. הסיבה לשימוש באבקת חלבון היא ברורה מאוד, אבל כשתרצו לבחור אבקת חלבון עבור בניית השריר שלכם, אתם עשויים להיתקל בבעיה קטנה – בחירת אבקה מתאימה.

אבקות חלבון – איך לבחור

ישנם יצרנים רבים של אבקת חלבון בשנת 2021 ובעשור האחרון שה רק הולך ומתרבה. כמו כן קיימים סוגי אבקת חלבון רבים מאוד: אבקה עם סוג חלבון אחד, אבקות המכילות סוגי חלבון רבים, אבקות משולבות עם שומנים ופחמימות, אבקות חלבון המכילות כמות קטנה של קלוריות ועוד. הסתבכתם? בשורות הבאות נעזור לכם להבין איך לבחור אבקת חלבון בשנת 2021.

התאמת אבקת חלבון למתאמן

  1. כמות החלבון – כל אחד על פי סוג הכושר שלו וגודל גופו ומשקלו צריך כמות חלבון שונה. לדוגמה: מפתח גוף ומתאמני כושר זקוקים בכל מנת הגשה לכמות של בין 1.6 – 2.2 גרם חלבון. ככל שהאימון שלכם גדול יותר, או שמשקל גופכם גבוה יותר, כך תצרכו יותר חלבון.
  2. פחמימות – כל אחד מהספורטאים יעדיף משהו אחר, יהיו כאלה שירצו להרבות בחמימות ויהיו כאלה שדווקא ירצו להמעיט. לכן יש להתאים את כמות הפחמימות על פי תפריט התזונה הכללי.
  3. מטרת האימון והצרכים הפיזיולוגיים – חשוב מאוד לבחון גם את מטרת האימון, מכיוון שישנם אבקות משולבות עם רכיבים נוספים כמו חומצות אמינו מסוגים שונים.

חשוב מאוד: בדקו שאבקת החלבון אותה אתם צורכים מאושרת לשיווק על ידי משרד הבריאות ושהיא נקייה מחומרים משמרים או צבעי מאכל וכדומה. למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר אול אין!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »