מתנות לראש השנה עם ערך של תרומה לקהילה

ראש השנה הוא מועד מאוד משמעותי ובעל סמליות רבה בלוח השנה היהודי והישראלי. זהו זמן שמסמל התחדשות, התחלות, שינויים והזדמנויות חדשות.  

אחד מהמנהגים שהתפתחו בראש השנה הוא להעניק מתנות לקרובים לנו וגם בעסקים רבים וחברות נוהגים לתת מתנה לראש השנה לעובדים. 

אותם עסקים וחברות משקיעים מחשבה רבה באופי המתנה שיעניקו לעובדים. הם מעוניינים להעניק מתנה שאינה תהיה בנאלית, שלא תהיה כמו כל השנים הקודמות. ישנם גם עסקים וחברות רבות שיש להם את הרצון להעניק ערך סנמטימנלטי כאשר הם נותנים מתנות לעובדים לראש השנה. אלו בדרך כלל מקומות עבודה שיש להם גם חזון מעבר לצד העסקי והרווחי בלבד, אלא חזון של מעורבות וחיבור לקהילה וצורך לעשות דברים משמעותיים שתורמים לחברה שלנו.

לכן מתנות לראש השנה עם ערך של תרומה לקהילה הן רעיון מצויין לאותם חברות ועסקים שערכי החברה או העסק תואמים למטרה זו.

איזה מתנות עם ערך של תרומה לקהילה תוכלו לתת לראש השנה?

אחת הדוגמאות המוכרות ביותר מתנות לראש השנה לעובדים עם ערך של תרומה לקהילה היא להעניק מתנות עבודת יד שנעשו על ידי אוכלוסיות הזקוקות לעזרתה, לתרומתה ולמעורבותה של החברה. זה יכול להיות ילדים עם מוגבלויות שיוצרים את אותן המתנות, מוסדות המספקים מחסה והגנה לאנשים הזקוקים לכך ועוד. הרעיון ברכישת מתנה שכזו הוא שבאמצעות רכישת המתנות אנו גם תורמים לאותם אנשים שמעורבים ביצירת המתנה וצריכים את התרומה שלנו.

למי עוד מתאימות מתנות לראש השנה שגם תורמות לקהילה

לא רק מקומות עבודה ועסקים יכולים לקחת חלק בתרומה לקהילה באמצעות הענקת מתנות לעובדיהן. גם מוסדות חינוך, כמו בתי ספר וגנים שנותנים מתנות לתלמידיהם בראש השנה יכולים להעניק להם מתנה שכזו ובעזרת אותה מתנה לתת לתלמידים את המודעות ולהמחיש להם את החשיבות שיש לתרום לקהילה ולחברה שהם חיים בתוכה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »