רוצים להגשים פנטזיה עם "המלכה" שלכם? דיסקרטיות מובטחת!

להגשים פנטזיה בדיסקרטיות

כל אחד מאיתנו אוהב לקיים יחסי מין, יש מי שאוהב לקיים אותם בצורה סטנדרטית, רגילה, ויש מי שמחפש דברים מיוחדים והרפתקניים, דברים אשר אנשים מסוימים אפילו לא מעיזים לקרוא עליהם בספרים או לראות במו עיניהם. אך זה מה שאנשים מסוימים אוהבים, וכל אחד עם האהבות שלו.

דוגמא לכך הם יחסי שליטה, כאלה אשר באים לידי ביטוי בצורות, כאשר אחת הצורות הפופולאריות ביותר, הם יחסים שהאישה שולטת בגבר. אפשר לנמק הסברים שונים מדוע גברים רוצים להיות נשלטים, מדוע נשים רוצות לשלוט, ומה כל אחד מהצדדים מרגיש כשהוא מקיים קשר מיני כזה. צריך לומר, שהכל כמובן נמצא תחת שליטה מלאה של שני הצדדים, הכל מתרחש באופן מבוקר ואם מתקרבים לנקודה בה עוברים את הגבול, אז תמיד אפשר לסגת.

העניין הוא, שלא תמיד קל למצוא מקומות שניתן לקיים קשר כזה. בין אם זה בגלל שאנשים שמקיימים קשר כזה מתביישים בכך ובין אם זה בגלל שהסביבה לא מבינה את העניין שבכך. הפתרון הוא למצוא מקומות ששומרים על דיסקרטיות עבור שני הצדדים. לשם כך בדיוק קיימים חדרים אשר ניתן לשכור לפי שעה, חדר שעתי בנתניה למשל המיועד לכל מטרה ושומר על סודיות מוחלטת. מדובר בחדרים מאובזרים היטב, אשר מספקים אווירה נעימה וידידותית, וכל מי שרוצה, יכול לשכור אחד מהם, ולבלות שם עם"המלכה" שלו לכמה שעות ולהגשים את הפנטזיה שלו, בהתאם לתסריט שהם קבעומראש.

אף אחד מעובדי המקום או מהאורחים לא יפריע להם, אף אחד לא יגלה זאת לאיש, הם יוכלו לזכות שם מדיסקרטיות מחולטת. זה היופי בחדרים מהסוג הזה (ראו הרחבה באתר https://www.iroom.co.il) ניתן לבלות שם ולעשות מה שרוצים, כלעוד זה חוקי כמובן ואיש לא מפריע. אין צורך להסתתר, אין צורך להתחבא, לא צריך לחשוש שהדברים יצאו החוצה.

צריך לומר, הרבה מאוד זוגות מגיעים לחדרים כאלה בשביל לקיים קשר מיני שכזה. לא בהכרח מדובר על זוגות שאינם מכירים אחד את השנייה או זוגות שמקיימים אך ורק קשר מיני. הרבה פעמים זוגות נשואים בוחרים לשכור חדר לפי שעה באתר https://www.irooms.co.il בשביל לקיים את הפנטזיה הזאת, בשביל לא לבצע זאתבבית, שהילדים או השכנים לא ישמעו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »