חוויות משפחתיות לא רגילות

חדר בריחה

על חוויות משפחתיות לא שגרתיות יכול כל אחד לספר שעות. הרי למי מאיתנו לא היה חויה כזו או אחרת איפשהו בעולם. אם בבית או בשולחן החג או סתם בטיול משפחתי חובק ארץ ועולם. באמת שלא חסר אך כאן ננסה להביא כמה סיפורים לא בדיוק שגרתיים שקרו עם משפחות בחדרי בריחה.

משפחה מהצפון שבפעם הראשונה שלה הגיע אל אחת מחדרי הבריחה במרכז ושכחה את בנה הקטן בחדר ההמתנה לכניסה. תוך כדי ההסברים לצוות שהם חייבים לצאת כי הקטנצ'יק נשאר בחדר החיצוני, הוסבר להם שהצוות עצמו יטפל בו עד ליציאה מחדרי הבריחה השונים.

המשפחה, שלא ממש רצתה לפספס את המאורע השתכנעה שהילד שמור בידיים טובות ואפשר להתחיל לשחק בחדר הבריחה. הכל מוכן.

הם מסתובבים חמש ועשר דקות ומחפשים את עצמם לדעת עד שמוצאים רמז ראשון שיפתח את הכספת שבחדר הקטן ליד ומשם יוכלו לצאת בשלום החוצה ולסיים את האתגר. בינתיים הזמן עובר ומתוך 10 הדברים שהמשפחה היית צריכה לפענח כדי לצאת מחדר הבריחה הזה היא מצאה אך ורק 5 רמזים וזה כעבור 40 דקות שלמות מה שאומר שאם חדר הבריחה הזה, זמן השהייה בו 60 דקות, הרי שנשארו להם 20 דקות בלבד.

כאן הוכנס להם מבחוץ מצוות העובדים פתק קטן אשר בו רשום: "ילדכם נמצא בכספת. יש לכם 20 דקות להוציא אותו וכך נראה את רמת הדאגה שלכם אליו"

האם, שגם כך שכחה את בנה מחוץ לאולם בתחילת המשימה התחילה להרגיש רגשי אשמה וגעגועים עזים לבנה הנשכח. בינתיים כשהזמן לא ממש מחכה להם נשארו 5 דקות לסיום האתגר כשברשותם 9 רמזים.

כשנשאר דקה לסיום מצאה המשפחה את סוף סוף את הרמז האחרון בדרכם אל בנם הקטן המצפה ומחכה בתוך הכספת הגדולה. האם שמיהרה לפתוח את הכספת כדי לראות את בנה הופתעה לגלות שהבן בכלל לא נמצא בכספת.

לשאלת המשפחה את הצוות מדוע לא דיברו אמת נענו על ידם שכלל לא באו עם ילד והוא כנראה בבית. כשהאם התעוררה בבית החולים הובהר לה שוויסקי לא עושה לה טוב וגורם לה לפנטזיות כאילו היית בחדר בריחה למשפחה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »