שייט בנהר הריין – לחוות את צרפת אחרת

שייט בנהר הריין - לחוות את צרפת אחרת

אחד היעדים אשר הפכו פופולאריים בשנים האחרונות עבור תיירים מכול רחבי העולם, הוא נהר הריין. נהר זה שידוע בשמו בצרפתית Rhin , מספק מסע של 1,233 קילומטרים שמתחילים ממערב אירופה ושוכנים לצד הרי האלפיים וממשיכים עם יעדים נפלאים כמו שוויץ ואיטליה, תוך שנהר הריין זורם אל כיוון צפון, שם ארצות כמו גרמניה והולנד דרך אגם קונסטנץ הצפוני.

מי שייצא למסע שייט על הסיין בצרפת, יוכל לחוות את צרפת במטיבה, כמו גם לתור שאר מדינות נפלאות באירופה ששוכנות לצד חופים מרהיבים, נמלים, ערים תוססות, תעלות אגדיות, טירות, פארקים, יערות ובעצם כל מה שמטייל רוצה לראות ולחוות.

שייט בנהר הריין – כל אחד חייב לעשות זאת לפחות פעם אחת!

כיום, ישנה מגמה בתחום התיירות שנוגעת לשייט נהרות. למעשה, מדובר בקרוז שיוצא מנמלים שונים באירופה. (אל הקרוז מגיעים בטיסה ישירה ומשם הפלגה אל מגוון יעדים). המסע מתרחש בתוך ספינה ענקית, בזמן שהספינה המפוארת מציעה חדרים ממוזגים נוחים ומעוצבים בהם ישנים ומתארחים הנופשים.

הספינה עצמה מכילה את כל מה שצריך עבור מספר ימים בשייט נפלא. והיא עוגנת בכול יום בנמל אחר, בעוד שמי שיצטרף לשייט על נהר הריין: יחווה את צרפת בצורה מדהימה ולא קונבנציונאלית.

המסלול, שחולש על מדינות אירופה כמו שוויץ, אוסטריה, צרפת והולנד – מספק נופים מרהיבים, פסטיבלים, עגינה בערי נמל יפייפות, טיולים מאורגנים בעיר בירה מתויירת, תוך שאם בוחרים טיול מאורגן: אפשר לעבור אלף קילומטרים של נהר מרשים, תעלות אגדיות, טירות וקתדרלות קסומות, יערות וחוויה מיוחדת במינה.

כיצד אפשר לבחור שייט מושלם?

אם אתם רוצים לצאת אל נופש עם חברים, עם בני הזוג, עם הילדים או בלוויית כול המשפחה – חופשה שכוללת שיוט בנהר הריין יכולה להיות משולמת עבורכם! חופשה שמתקיימת באוניה מפוארת שמשמשת בית מלון לכול דבר ודעה, היא דרך נפלאה לתור מגוון ארצות אירופאיות. המלון הצף, מספק פעילויות למבוגרים וילדים תוך שניתן להתאים את סוג החופשה אל הנופשים וגילם. הספינה עוגנת בכול יום ביעד אחר ומגלה את אירופה ובעיקר את צרפת – במלוא הדרה! לכן רבים בוחרים בחופשה כזאת או בנופש הכולל טיול מאורגן לקרנבל בטנריף עבור כל המשפחה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »