כך תתעדכנו היכן קיים נגיף הקורונה

נגיף הקורונה

היום כבר ברור לכל, נגיף הקורונה הופך אט אט לחלק מהותי ומרכזי מאוד בשגרת החיים של כל אזרחי המדינה. החודשים הקרובים הולכים להשפיע בצורה משמעותית על מידת ההצלחה שלנו כחברה בהתמודדות עם הנגיף, על כן, לכל אחד ואחת מאיתנו תפקיד מכריע בהתנהלות ובשמירה על חיי אדם. יחד עם זאת, ניהול המידע בעולם וירטואלי, הופך לאתגר בפני עצמו. הצוותים המקצועיים מתמודדים עם גלי שמועות והיסטריה של הציבור, ומתקשים לתת מענה לתופעת הפייק ניוז.

שלוש דרכים לצרוך מידע אודות התפשטות נגיף הקורונה

אם אתם רוצים להימנע מחדשות כוזבות, ניתן להתעדכן במידע אמין על נגיף הקורונה בעזרת:

  • אתר משרד הבריאות – אנשי משרד הבריאות עומלים ימים כלילות כדי לעדכן את הציבור בכל מסלולי ההדבקה ומפרסמים את המידע בצורה מסודרת בכל העת דרך האתר הרשמי שלהם.
  • ערוצי טלגרם שונים – לבד מאתרי החדשות, גם משרד הבריאות עצמו מציע לאזרחים להתעדכן דרך אפליקציית הטלגרם במידע אודות התפשטות הנגיף, דרכי התגוננות ואפילו הנחיות חדשות ממשרד הבריאות ומשרד ראש הממשלה.
  • אתרי החדשות המרכזיים – לצד כל זאת, את נגיף הקורונה הוא חלק מרכזי בדיווחים האקטואליים. את המידע תוכלו למצוא באתר חדשות, באפליקציות של חברות החדשות ובמיוחדת במהדורות החדשות ובשידורים הרציפים לטובת כלל הישראלים. זו היא הדרך הישנה והטובה, אך גם הפופולרית ביותר לתקשר עם הציבור בצורה המונית ולהעביר לו מידע אמין.

מידע אמין להתמודדות אמינה עם המגיפה

החלק הכי חשוב בכל תהליך ההתמודדות עם אירוע ייחודי כמו מגיפה, הוא האחריות לעדכן את הציבור במידע אמין. לעיתים רבות, הבהלה וחוסר הוודאות הם אלו אשר עושים נזקים קשים יותר מאשר המלחה עצמה. ולכן, האחריות להפצת מידע אמין מוטלת לפתחו של כל אזרח, בכל רגע נתון. אם אתם רוצים להתעדכן במידע אמין, ולהימנע מהפצת פייק ניוז, אתם צריכים לבחור להקשיב לערוצי התקשורת המוכרים ולהימנע ככול הניתן להעברה של הודעות לא מאומתות דרך אפליקציות ורשתות חברתיות. רק כך נוכל לצלוח יחד את התקופה הקשה ולהימנע מפאניקה מיותרת בציבור.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »