כך תחגגו את החגים כמו שלא הכרתם

בילוי בחגים

אם יש דבר שאנו הישראלים, טובים בו, הוא בילוי בחג. בחגי ישראל רבים בוחרים – מלבד הארוחות החגיגיות – לצאת אל מגוון רחב של פעילויות שאת כולן אפשר לבצע בארץ ישראל הקטנה. אם אתם רוצים שתהיה לכם רשימה של פעילויות עבור החג, תוכלו לעיין בזאת שהכנו עבורכם. אז מה כדאי לעשות בחגים? הנה מספר הצעות:

ביקור בשמורות טבע

אחת הפעילויות האהובות על ישראלים, היא ביקור וטיול בשמורות טבע. בכך יוצאים אלפי ישראלים אל שמורות טבע בצפון בדרום ובמרכז, תוך שישראלים פוקדים אתרים מעניינים כמו: הסטף שבהרי ירושלים: מסלול ההליכה 'יהודייה' שבגליל: רבים מגיעים אל נחל דן שבצפון או אל הר חרמון: ישראלים מטיילים גם במערת הנטיפים שבהרי יהודה: יוצאים לפסטיבל דרום אדום מלא הכלניות: פוקדים את ים המלח ומטיילים בכל הארץ. כדי להגיע למקומות המעניינים בקלות – מומלץ לשכור רכב ליום, ולבחור מכונית שמתאימה לסוג הבילוי שלכם, משמע: עבור בילוי זוגי, משפחתי, או של קבוצת חברים.

בילוי בחגים

ביקור במוזיאונים

ימי החגים מהווים הזדמנות נהדרת לתור את הארץ ולהכיר אותה לעומק, בעוד שבכך אפשר להגיע אל עשרות מוזאונים שפתוחים לקהל הרחב (כמו מוזיאון ארצות המקרא, מוזיאון ישראל, מוזיאון הקומיקס בחולון, מוזיאון האצ"ל בתל אביב ועוד). במוזאונים, מתקיימת בתקופות החגים פעילות לכול המשפחה, כמו: סדנאות, הרצאות וחשיפה של תערוכות מתחלפות.

ביקור באתרים ושמורות טבע

אתרי מורשת שפזורים בכל רחבי הארץ, זמינים בתקופת החגים לסיורים והצטרפות לפעילויות והדרכות. בחגים יוצאים פרסומים אודות סיורים מעניינים בהם אפשר להנות מסיפורי גבורה: סיפורים על הקמת ישובים: קרבות מרתקים וסיפורים אודות העלילות של אנשי המקום. בחגים תוכלו להכנס לאתר של 'המועצה לשימור אתרי מורשת' ולבחון פעילויות במקום.

לסיכום, את חגי ישראל אפשר לחגוג בכיף! תוך יציאה בכול יום אל מסלול טיול אחר – אל פעילות מעניינת או סיור מרתק. אז זה הזמן להתארגן, לברר אודות אירועים, ולשכור רכב מתאים ולהעביר את החגים, בכיף!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »