5 יתרונות של מפיץ ריח חשמלי

מפיץ ריח חשמלי

כולנו מכירים את מפיצי הריח הרגילים ואת אופן הפעולה שלהם, אך חשוב מאוד להכיר גם את מפיצי הריח החשמליים ואת היתרונות שלהם.

פיזור אופטימלי של הבושם

מפיץ ריח חשמלי הוא בעצם מכשיר ריסוס חשמלי אשר בתוכו מונח בקבוקון עם נוזל ריחני. המכשיר מתיז את הנוזל החוצה אל חלל החדר וגורם לכך שהבושם מתפזר באופן אחיד ושווה בכל חלל החדר.

מוצר רב פעמי

מפיץ ריח חשמלי הינו מוצר רב פעמי בניגוד למפיצי הריח הרגילים. מפיץ ריח רגיל שנגמר בו הבושם, הופך ללא רלוונטי, אך מפיץ ריח חשמלי אפשר 'למלא' מחדש על ידי החלפת הבקבוקון הבושם המרוקן לבקבוקון חדש ומלא וכך להמשיך להשתמש באותו מוצר מספר רב של פעמים.

שחרור בושם בזמן קבוע

מפיצי ריח חשמליים פועלים עם מנגנון משוכלל אשר מתיז את הבושם החוצה מהמכשיר אל חלל החדר. ההתזה מתרחשת במרווחי זמן קבועים שנקבעו ותוזמנו מראש וכך גורמים לחדר להיות מבושם כל הזמן.

התאמת פעולת המכשיר על פי הצורך

בחלק ממפיצי הריח החשמליים ניתן להתאים את זמני הפעילות בהתאם לצורך. מרווח הזמן האופטימלי הינו 15 דקות בין התזה להתזה, אך לעיתים צריך יותר מזה כמו למשל בחדרי שירות ציבוריים או בזמנים בהם יש צורך להפיג מהחלל ריח לא נעים שקיים בו. במקרים כאלה ניתן לקצר את טווח הזמן ולגרום למכשיר להתיז את הבושם במרווחי זמן קצרים יותר. ראו לדוגמה מכשירים להפצת ריח בבית!

פעולת בישום עוצמתית

במפיצים החשמליים מתרחשת פעולת התזה ש'דוחפת' את הבושם החוצה וגורמת לכך שהשפעת הבישום תהיה עוצמתית וחזקה הרבה יותר לעומת מפיצי ריח רגילים, שבהם לא מתרחשת כל פעולה שגורמת לבושם להתפשט בחלל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

צימרים יוקרתיים לזוגות

צימרים הם בחירה פופולרית עבור זוגות שרוצים להתרחק מההמולה של חיי העיר. הם מציעים פרטיות, רומנטיקה והזדמנות להתחבר מחדש זה לזה. צימרים יוקרתיים בישראל מציעים

קרא עוד »

צימרים לחרדים

צימר הוא צורת אירוח פופולרית מאוד בישראל המודרנית. מדובר בסוג של מלון שנמצא באמצע העיר, ליד הכבישים הראשיים ומרכזי הקניות. החדרים ממוקמים בדרך כלל בקומת

קרא עוד »

איך מוציאים ספר לאור?

אנשים מכל תחומי החיים נהנים לקרוא ספרים ואין גבול למגוון הספרים שניתן לכתוב. יש גם הרבה ז'אנרים שאנשים יכולים לבחור מהם כשזה מגיע להוצאת ספרים.

קרא עוד »