טיולים מאורגנים ליפן – המדריך לארץ השמש העולה

יספקו לכם תשובות לכל השאלות בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

מתכננים חופשה ביפן? חולמים על לחוות את טוקיו? תוהים איך לעשות את יפן נכון בפרק זמן מוקצב?

אנחנו ה תשובה לכל השאלות שלכם, אופקים נסיעות ותיירות יספקו לכם תשובות לכל השאלות בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

מי את יפן?

יפן, ארץ השמש העולה, היא מדינת איים בצפון-מערב האוקיינוס השקט, הנמצאת ביבשת אסיה. סוף העולם שמאלה, האמנם?

למרות היותה מדינה בינונית ביחס למדינות אחרות בעולם מבחינת שטחה, יפן היא המדינה השישית בעולם מבחינה תעשייתית, והמדינה הרביעית מבחינת הכלכלה היפנית האיתנה. 

יפן היא ארכיפלג של 6,852 איים, על כן נקראת גם, "ארץ שמונת האיים הגדולים". עיר הבירה שלה הינה העיר טוקיוהצבעונית והססגונית. 

יפן-  בין מסורת למודרניות

התרבות המיוחדת שביפן משלבת בין מסורות עתיקות לבין שיא החדשניות המודרניות החדשנית, האסתטיקה המיוחדת שניכרת בכל מקום, הנופים היפיפיים, האמנויות המסורתיות הנהדרות, האוכל המסורתי שמקבל כל פעם מחדש את הטוויסטים של הטכנולוגיה באמצעות דרכי ייצור וטכניקות עיבוד המזון הייחודי.

האוכל היפני

הסושי- מעוז הסושי, גן עדן לאוהבי הסושי על כל גווניו, ועל כל סוגיו.

אורז או אטריות ברטבים ייעודיים שחלקם מתבסים על חומץ אורז, מרק ואוקזו הפופולרי, ועוד מנות מסורתיות עם טעמים ייחודיים ליפן. 

נודלס, ראמן, מרק מיסו, סובה ואודון. 

נשמע לכם כמו יפנית? חכו לטעם.. טעם ייחודי ולא מוכר. 

בטוקיו נבקר

שמה המקורי של טוקיו היה אדו. טוקיו מהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה הססגונית. היא משתרעת על שטח ענק של 2,188 קמ"ר. אוכלוסייתה עומדת על 9.273 מיליון תושבים. ייחודה של טוקיו הינו טמון בהיותו המטרופולין המאוכלס ביותר בעולם. גורדי שחקים, הצמתים העמוסים בעולם, גשרים מדהימים והיכלי קניות ענקיים, גנים ירוקים ופארקים גדולים שזורים בה, לצד הארמון הקיסרי של טוקיו ומוזיאון אדו טוקיו.

בקיוטו נחווה את העיר המרכזית של ימים עברו

קיוטו הינה עיר במרכז האי הונשו ביפן, העיר הנושנה מוכרת בתור המרכז התרבותי של יפן, אפשר ללמוד ממנה המון על יפן ועל התרבות והאופי היפני הייחודי. קיוטו היוותה את עיר הבירה של יפן למשך 1000 שנים לערך עד שהחליפה אותה טוקיו בשנת 1868

אולי יעניין אותך גם טיולים מאורגנים לחו"ל

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
ירדן אלתרמן

ירדן אלתרמן

ירדן חובבת מוזיקה ותרבות מכל העולם, והיא אוהבת לכתוב על זה.

אולי יעניין אותכם...

נעלי כלה

אם את מתחתנת בקרוב מלבד כל הסידורים שעלייך לארגן לחתונה: שליחת הזמנות לאורחים, בחירת שירותי קייטרינג ובר, בחירת מקום, בחירת צלם ועוד עלייך גם לתכנן

קרא עוד »

מורה לגיטרה חשמלית

מורים לגיטרה חשמלית הם מקצוע צומח בתעשיית המוזיקה. הם אחראים ללמד את התלמידים כיצד לנגן בגיטרות חשמליות, מגברים וציוד אחר. למורים לגיטרה חשמלית יש את

קרא עוד »