האם חובה לבדוק את מזג האוויר של דובאי לפני שטסים אליה?

  • by

היערכות נכונה אל מזג האוויר הצפוי בדובאי חיונית לבחירת אטרקציות, אריזת פרטי לבוש מתאימים ותיאום ציפיות. על מנת לנצל כל רגע בחופשה הקסומה שלכם באיחוד האמירויות כדאי לבדוק מראש את מזג האוויר הצפוי ולהחליט בהתאם מתי כדאי לטוס לדובאי. נציין שהעיר מציעה שירותי תיירות ברמה גבוהה ושפע של אטרקציות בכל חודשי השנה. 

חופשת קיץ בדובאי

כראוי לעיר שממוקמת באזור מדברי מזג האוויר בדובאי נוטה להיות חם עד חם מאוד. הטמפרטורה הממוצעת בקיץ היא 40 מעלות. חודשי הקיץ בדובאי ידועים כחודשים חמים עם דגש על נטייה לשרב כבד ועומסי חום בחודשים יוני עד אוגוסט. עונת הקיץ החמה בדובאי פחות מתאימה לטיולים אך היא מומלצת בעבור חופשות של בטן גב במלונות יוקרה. חשוב לציין שהעיר ממוזגת בצורה מדהימה כך שאפשר למצוא מתחמי ענק ממוזגים עם מתקני שעשועים, קניות, אוכל, ספורט ועוד. 

מה מזג האוויר בחורף בדובאי?

עונת החורף של דובאי (נובמבר עד מרץ) היא עונת השיא בתיירות לאזור. הטמפרטורות הנוחות מאפשרות יציאה לטיולים עם דגש על טיולי ספארי במרחבי המדבר. הטמפרטורה במהלך היום בימי החורף היא כ-30 מעלות. בימים הקרים הטמפרטורה צונחת ל-12 מעלות (יש מעט מאוד ימים קרים בדובאי). שימו לב שעונת החורף בדובאי כוללות גם גשמים מקומיים משמעותיים. לרוב, הגשמים מופיעים בין דצמבר למרץ. 

מתי כדאי לנסוע לדובאי?

חודשים נובמבר עד מרץ מבטיחים אל מזג האוויר הנוח ביותר בדובאי. אך בכל חודשי השנה אפשר למצוא אטרקציות ואירועים מיוחדים. חודש ינואר נחשב לאידאלי בעבור קמפינג לילי עם תצפית כוכבים מרהיבה. בחודש פברואר תוכלו לצאת לטיולי גמלים וטיולים רגליים ללא חשש ממכת חום. חודש מרץ הפך בשנים האחרונות לחודש חם כך שייתכן ותצטרכו להחליף את הטיול הרגלי במדבר בטיול ג'יפים.  למידע בנושא אטרקציות בדובאי